DST P92S, 0.00 bar - 250.00 bar, 0.00 psi - 36250.00 psi
078G1007
Elektrik bağlantısı: M12 x 1, Basınç bağlantısı tipi: M, Basınç bağlantısı boyutu: 14 x 1.5
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.06 Kg |
| Net ağırlık | 0.052 Kg |
| Volume | 0.109 Liter |
| EAN | 5702428558662 |
| + besleme | Pim 1 |
| - ortak | Pim 3 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 125 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 185 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -104 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 45 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Aşırı yük basıncı maks. [bar] | 500 bar |
| Aşırı yük basıncı maks. [psig] | 7250 psig |
| Basınç aralığı [bar] [Maks.] | 250 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Min.] | 0 bar |
| Basınç aralığı [psi] [Maks] | 36250 psi |
| Basınç aralığı [psi] [Min] | 0 psi |
| Basınç bağlantısı boyutu | 14 x 1.5 |
| Basınç bağlantısı standardı | DIN 3852-E |
| Basınç bağlantısı tipi | M |
| Basınç ünitesi referansı | Gauge (relative) |
| Başlatma süresi [ms] | 40 ms |
| Besleme gerilimi [V] DC [Maks] | 32 V |
| Besleme voltajı [V] DC [Min] | 9 V |
| Darbe sönümleyici | Yes |
| Doğruluk TEB [-25 - 80°C] ±FS | 1.5 % |
| Doğruluk TEB [-40 - 80°C] ±FS | 2.5 % |
| Doğruluk TEB [0 - 80°C] ±FS | 1 % |
| Elektrik bağlantısı | M12 x 1 |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 5 pim |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Erkek |
| Elektrik bağlantısı standardı | IEC 61076-2-101 |
| Elektrik bağlantısı yorumları | PBT |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Patlama basıncı [bar] | 2500 bar |
| Patlama basıncı [psig] | 36250 psig |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Supply voltage [V] DC [max] | 32 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 9 V |
| Tepki süresi maks. [ms] | 1 ms |
| Tip | DST P92S |
| Çıkış sinyali | Current |
| Çıkış sinyali [mA] [Maks] | 20 mA |
| Çıkış sinyali [mA] [Min] | 4 mA |
| Özellik açıklaması | P92S-0250-BAR-R-11-01-01 |
| Ürün adı | Pressure transmitter |
| Ürün grubu | Sensors |