MBS 1250, 0.00 bar - 400.00 bar, 0.00 psi - 5801.51 psi
063G1104
Elektrik bağlantısı: M12 x 1, Basınç bağlantısı tipi: G, Basınç bağlantısı boyutu: 1/4
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.064 Kg |
| Net ağırlık | 0.062 Kg |
| Volume | 0.091 Liter |
| EAN | 5702428048668 |
| + besleme | Pim 1 |
| - ortak | Pim 3 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 125 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 257 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 48 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Aşırı yük basıncı maks. [bar] | 1200 bar |
| Aşırı yük basıncı maks. [psig] | 17000 psig |
| Basınç aralığı [bar] [Maks.] | 400 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Min.] | 0 bar |
| Basınç aralığı [psi] [Maks] | 5801.51 psi |
| Basınç aralığı [psi] [Min] | 0 psi |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4 |
| Basınç bağlantısı HEX [mm] | 22 mm |
| Basınç bağlantısı notları | A |
| Basınç bağlantısı standardı | DIN 3852-E |
| Basınç bağlantısı tipi | G |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Basınç ünitesi referansı | Gauge (relative) |
| Besleme gerilimi [V] DC [Maks] | 30 V |
| Besleme voltajı [V] DC [Min] | 8 V |
| Darbe sönümleyici | Yes |
| Doğruluk, tipik +/- FS [%] | 0.5 % |
| Elektrik bağlantısı | M12 x 1 |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 4 pim |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Erkek |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN 60947-5-2 |
| Elektrik bağlantısı yorumları | Altın kaplı |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 100 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 212 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Patlama basıncı [bar] | 4000 bar |
| Patlama basıncı [psig] | 58000 psig |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Maks] | 125 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Min] | -40 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 257 °F |
| Telafili sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Tepki süresi maks. [ms] | 1 ms |
| Tip | MBS 1250 |
| Çıkış sinyali | Current |
| Çıkış sinyali [mA] [Maks] | 20 mA |
| Çıkış sinyali [mA] [Min] | 4 mA |
| Özellik açıklaması | MBS 1250-3611-C1GB04 |
| Ürün adı | Pressure transmitter |
| Ürün grubu | Sensors |