AKS 32R, -1.00 bar - 9.00 bar, -14.50 psi - 130.53 psi
060G0092
Basınç bağlantısı tipi: M, Basınç bağlantısı boyutu: 16 x 1.5
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.18 Kg |
| Net ağırlık | 0.157 Kg |
| Volume | 0.416 Liter |
| EAN | 5702422114284 |
| + besleme | Pim 1 |
| + çıkış | Pim 3 |
| - ortak | Pim 2 |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 185 °F |
| Akışkan sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Ambalaj başına düşen miktar | 14 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Ayarlanabilir sıfır noktası ve aralık | Numara |
| Aşırı yük basıncı maks. [bar] | 33 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Maks.] | 9 bar |
| Basınç aralığı [bar] [Min.] | -1 bar |
| Basınç aralığı [psi] [Maks] | 130.53 psi |
| Basınç aralığı [psi] [Min] | -14.5 psi |
| Basınç bağlantısı boyutu | 16 x 1.5 |
| Basınç bağlantısı standardı | ISO 261 |
| Basınç bağlantısı tipi | M |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Basınç ünitesi referansı | Sealed gauge |
| Besleme gerilimi [V] DC [Maks] | 6 V |
| Besleme voltajı [V] DC [Min] | 5 V |
| Darbe sönümleyici | No |
| Doğruluk, maks. +/- FS [%] | 0.8 % |
| Doğruluk, tipik +/- FS [%] | 0.3 % |
| Doğrusalsızlık BFSL ±FS [%] | 0.2 % |
| Düşük Klipsleme Seviyesi | 4 |
| Elektrik bağlantısı | Angular connector |
| Elektrik bağlantısı boyutu | Pg 9 |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Erkek ve Dişi |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN 175301-803-A |
| Gömme diyafram | Numara |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kendinden emniyetli | Numara |
| Koruma sınıfı IP | IP65 |
| Onay | ATEX GOST POCC cUR |
| Onay standardı | 6967179 E227388 E31024 |
| Onay yorumları | ATEX Ex ec IIA T4 Gc |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 185 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| SCIP dosya no. | 16d2efc6-64f3-4a4e-ae98-a3fd7ce0218d |
| Supply voltage [V] DC [max] | 5.5 V |
| Supply voltage [V] DC [min] | 4.5 V |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Maks] | 40 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°C] [Min] | -30 °C |
| Telafili sıcaklık aralığı [°F] [Maks] | 104 °F |
| Telafili sıcaklık aralığı [°F] [Min] | -22 °F |
| Tepki süresi maks. [ms] | 4 ms |
| Tip | AKS 32R |
| Uluslararası Ürün Numarası | 5702422114284 |
| Vbesleme rasyometrik [%] [Maks] | 90 % |
| Vbesleme rasyometrik [%] [Min] | 10 % |
| Yüksek Klipsleme Seviyesi | 98 |
| Çıkış sinyali | Ratio metric |
| Özdeş ürün | 060G4059 |
| Özellik açıklaması | AKS 32R-D636-A1CD21-0 |
| Ürün adı | Pressure transmitter |
| Ürün grubu | Sensors |