| Çalışma aralığı | 0,2 – 2 bar – 1 – 10 bar – 10 – 50 bar |
| Maks. sabit basınç | 80 bar, 600 bar (olası basınç aralığına ve gövde malzemesine göre) |
| Histerezis | Ayar noktası değerinin %10'undan %30'una kadar |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C + 140 °C (diyafram/conta malzemesine göre) |
| Temas etmek | SPDT |
| Gövde malzemesi | Pirinç – AVP çelik – Paslanmaz çelik AISI 316 |
| Diyafram / Conta malzemesi | NBR – FKM – Silikon – HNBR – Neopren – EPDM – Paslanmaz çelik |
| İş Parçacığı | G1/4 |
| Koruma | IP65 |
| Mekanik ömür | 10 6 operasyon |
| Boyutlar | Gövde 120 x 120 mm |
| Sertifika | ATEX – II 2 GD Ex-d IIC T6 |
| Seçenekler | Ayar noktasının yükselmesi ve düşmesi – Düşük akım için altın kaplamalı kontaklar – Oksijen açısından yağdan arındırılmış – Gazlı uygulamalar için test edilmiştir |