| Derecelendirmeyi değiştir | 3 (2) A / 250 Vac |
| Elektriksel bağlantı | DIN 43650 – PG09 |
| Çalışma aralığı | 30 – 150 bar – 150 – 300 bar |
| Maks. sabit basınç | 600 bar |
| Histerezis | Ayar noktasının %30'u |
| Sıcaklık tangesi | -25 °C +140 °C (diyafram/conta malzemesine göre) |
| Temas etmek | SPDT |
| Gövde malzemesi | AVP çeliği – Paslanmaz çelik AISI 316 |
| Diyafram/Conta malzemesi | NBR – FKM – Silikon – HNBR |
| İş Parçacığı | G1/4 BSPT – G1/4 BSPP |
| Koruma | IP65 DIN 40050 |
| Boyutlar | Gövde 30 x 30 – Maks. yüksek92 mm |
| Sertifikasyon | CE – ATEX – RINA – Lloyd's Register – UR |
| Seçenekler | Ayar noktasının yükselmesi ve düşmesi – Düşük akım için altın kaplamalı kontaklar – Gazlı uygulamalar için test edilmiştir – Mikro anahtar – LED için – Konektör |