| Parametreler | Gerçek güvenlik |
| Elektriksel bağlantı | DIN 43650 – PG09 |
| Giriş gerilimi | VI 30V |
| Giriş akımı | Li 100mA |
| Maks. giriş gücü | Pi 0,75 W |
| Giriş kapasitesi | Ci ~ = 0 |
| Giriş endüktansı | Li ~ = 0 |
| Çalışma aralığı | 0,5 – 10 bar – 10 – 100 bar – 30 – 150 bar – 150 – 350 bar |
| Maks. sabit basınç | 600 bar |
| Histerezis | Ayar noktasının %30'u |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C +140 °C (diyafram/conta malzemesine göre) |
| Temas etmek | SPDT |
| Gövde malzemesi | Eloksallı alüminyum- AVP çeliği |
| Diyafram / Conta malzemesi | NBR – HNBR – Silikon |
| İş Parçacığı | G1/4 dişi |
| Koruma | IP65 – DIN 40050 |
| Mekanik ömür | 10 6 operasyon |
| Boyutlar | Gövde 30 x 30 – Maks. yüksek 95 |
| Sertifika | ATEX – II 1 G EEX ia IIC T6 |
| Seçenekler | Ayar noktasının yükselmesi ve düşmesi – Düşük akım için altın kaplamalı kontaklar |