| Parametreler | Gerçek güvenlik |
| Elektriksel bağlantı | DIN 43650 – PG09 |
| Giriş gerilimi | VI 30V |
| Giriş akımı | Bu 100mA |
| Maks. giriş gücü | Pi 0,75W |
| Çalışma aralığı | 0,2 – 2 bar – 0,5 – 5 bar – 1 – 10 bar – 5 – 25 bar – 25 – 80 bar |
| Maks. sabit basınç | 350 bar |
| Histerezis | Ayar noktasının %30'u |
| Sıcaklık aralığı | -30 °C +140 °C (diyafram/conta malzemesine göre) |
| Temas etmek | SPDT |
| Gövde malzemesi | Eloksallı alüminyum |
| Diyafram / Conta malzemesi | NBR – FKM – HNBR – Silikon – Neopren – EPDM |
| İş Parçacığı | G1/8 BSPT – G1/4 BSPT |
| Koruma | IP65 DIN 40050 |
| Boyutlar | Gövde 30 x 30 mm – Maks. yüksek 75 mm |
| Sertifika | ATEX – II 1 G EX ia IIC T6 |
| Seçenekler | Ayar noktasının yükselmesi ve düşmesi – Düşük akım için altın kaplamalı kontaklar – Oksijen için yağdan arındırılmış – 2 ile uygulama |