| Derecelendirmeyi değiştir | 0,5 (0,2) A / 48 Vac/dc |
| Elektriksel bağlantı | Faston 6,3x0,8 |
| Çalışma aralığı | 0,5 – 12 bar |
| Maks. sabit basınç | 300 bar |
| Histerezis | 2,2 bar – 40 mbar |
| Sıcaklık tangesi | -5 °C +200 °C |
| Temas etmek | HAYIR – NC |
| Gövde malzemesi | Pirinç – AISI 316 |
| Diyafram/Conta malzemesi | Tetrafloroetilen propilen |
| İş Parçacığı | G1/8 BSPT – G1/4 BSPT – M10 x 1 – M12 x 1,5 – G1/4 BSPP – G1/8 BSPP – 1/4 NTP – 1/8 NPT |
| Koruma | IP00 hızlı açılma – CAP 1 ve CAP 10 ile IP54 – CAP 3 ile IP65 |
| Mekanik ömür | 10 6 operasyon |
| Boyutlar | Gövde Ch 24 – Maks. yüksek 46 |
| Seçenekler | Basınç alıcıları için söndürücü – Ayar noktasının yükselmesi ve düşmesi – Düşük akım için altın kaplamalı kontaklar – Oksijen açısından yağdan arındırılmış – Gazlı uygulamalar için test edilmiştir |