| Derecelendirmeyi değiştir | 4 A / 24 Vdc – 8 A / 12 Vdc – 15 A / 6 Vdc |
| Elektriksel bağlantı | Faston 6,3x0,8 |
| Çalışma aralığı | 35 – 70 mbar – 70 – 200 mbar –200 – 480 mbar – 480 – 900 mbar – 900 – 1600 mbar – 1600 – 3400 mbar – 3400 – 6200 mbar |
| Maks. sabit basınç | 30 bar |
| Histerezis | Sabit |
| Sıcaklık tangesi | -20 °C +120 °C (diyafram/conta malzemesine göre) |
| Temas etmek | HAYIR – NC – SPDT |
| Gövde malzemesi | Pirinç – AISI 316 |
| Diyafram/Conta malzemesi | NBR – Teflon – EPDM |
| İş Parçacığı | G1/8 BSPT – G1/4 BSPT – G1/8 BSPP – G1/4 BSPP – 1/4 NPT – 1/8 NPT |
| Koruma | Hızlı açma ile IP00 – CAP 30 ve CAP 31 ile IP54 |
| Mekanik ömür | 10 6 operasyon |
| Boyutlar | Maks. yüksek 63 mm |
| Sertifikasyon | CE – UR |
| Seçenekler | Ayar noktasının yükselmesi ve düşmesi – Hızlı açma ile uygulama – Vidalı terminallerle uygulama |