| Derecelendirmeyi değiştir | 7 (4) A / 250 Vac |
| Elektriksel bağlantı | Faston 6,3 x 0,8 – DIN 43650 – M12 – Deutsch DT04 – 2P |
| Çalışma aralığı | 0,5 – 3 bar – 2 – 12 bar – 10 – 22 bar – 20 – 52 bar – 50 – 80 bar |
| Maks. sabit basınç | 300 bar |
| Sıcaklık tangesi | -40 °C +140 °C (diyafram/conta malzemesine göre) |
| Temas etmek | SPDT |
| Gövde malzemesi | Pirinç – Paslanmaz çelik AISI 316 |
| Diyafram/Conta malzemesi | Silikon – FKM – HNBR – EPDM – ZNBR |
| İş Parçacığı | G 1/8 Konik / paralel-G 1/4 konik ve paralel – Talep üzerine diğer dişler |
| Koruma | IP67 |
| Mekanik ömür | 25 °C'de 10 6 işlem |
| Boyutlar | Gövde Ch 24 – Maks. yüksek 62 |
| Sertifikasyon | CE – UL (devam ediyor) |
| Seçenekler | Ayar noktasının yükselmesi ve düşmesi – Oksijen açısından yağdan arındırılmış – Gazlı uygulamalar için test edilmiştir |