DANFOSS MBV 5000
061B7000
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.426 Kg |
| Net ağırlık | 0.396 Kg |
| Volume | 0.551 Liter |
| EAN | 5702423058563 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 15 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Basınç aralığı (Pi) [bar] [Maks] | 120 bar |
| Basınç aralığı (Pi) [bar] [Min] | 0 bar |
| Basınç aralığı (Pi) [bar] yağ [Maks] | 180 bar |
| Basınç aralığı (Pi) [bar] yağ [Min] | 0 bar |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4 |
| Basınç bağlantısı standardı | DIN 3852-E |
| Basınç bağlantısı tipi | G |
| Basınç dişli bağlantı standardı | ISO 228-1 |
| Basınç Erkek/Dişi | Dişi |
| Darbe sönümleyici | No |
| Giriş sayısı [adet] | 1 ad. |
| Maksimum çıkış sayısı [adet] | 1 ad. |
| MiniMess dahil | EVET |
| Onay | EAC LLC CDC EURO-TYSK RoHS |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 120 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 248 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | No |
| Test basıncı bağlantısı boyutu | 16 x 2 |
| Test basıncı bağlantısı tipi | M |
| Test fonksiyonu | Ayrı |
| Tip | MBV 5000 |
| Çıkış bağlantısı tipi | Flanş |
| Özellik açıklaması | MBV5000-1111 |
| Ürün adı | Test valve |
| Ürün grubu | Shut-off and regulating valves |