DANFOSS MBC 5180
DENİZCİLİK UYGULAMALARI,MARİN SERTİFİKALI
061B128966
Resetleme fonksiyonu: Otomatik, Basınç bağlantısı tipi: G, Basınç bağlantısı tipi: G, Koruma sınıfı IP: IP65, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 45.0
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.404 Kg |
| Net ağırlık | 0.288 Kg |
| Volume | 1.035 Liter |
| EAN | 5702423228072 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 10 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4 |
| Basınç bağlantısı notları | Flanşlı |
| Basınç bağlantısı standardı | ISO 228-1 |
| Basınç bağlantısı tipi | G |
| Basınç Erkek/Dişi | Dişi |
| Dife. basınç ayar aralığı [bar] [Maks] | 5 bar |
| Dife. basınç ayar aralığı [bar] [Min] | 0.3 bar |
| Dife. basınç ayar aralığı [MPa] [Maks] | 0.5 MPa |
| Dife. basınç ayar aralığı [MPa] [Min] | 0.03 MPa |
| Dife. basınç ayar aralığı [psi] [Maks] | 72.5 psi |
| Dife. basınç ayar aralığı [psi] [Min] | 4.3 psi |
| Elektrik bağlantısı | DIN fiş |
| Elektrik bağlantısı boyutu | Pg 9 |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Dişi |
| Elektrik bağlantısı standardı | EN 175301-803-A |
| Elektrik bağlantısı yorumları | Metal |
| Elektrik özelliği standardı | EN 60947-5 |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kontak değeri | AC15=0.5 A, 250 V DC13=12 W, 125 V |
| Kontak fonksiyonu | SPDT |
| Koruma sınıfı IP | IP65 |
| Maks. test basıncı [bar] Pe | 68 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 986 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 45 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 653 psig |
| Onay | ABS CCC CCS CE EAC GL KRS LLC CDC EURO-TYSK LR LVD NKK RINA RoHS RoHS Çin TYSK UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 85 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -10 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 185 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | 14 °F |
| Patlama basıncı [bar] | 90 bar |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Resetleme fonksiyonu | Otomatik |
| Röle ayırma süresi [sn] | 0 s |
| SCIP dosya no. | c9549e84-c103-45b0-86ec-6021ce3385c8 |
| Tip | MBC 5180 |
| Çalışma aralığı DB tarafı [bar] Pe [Maks] | 30 bar |
| Çalışma aralığı DB tarafı [bar] Pe [Min] | 0 bar |
| Çalışma aralığı DB tarafı [psig]Pe [Maks] | 435 psig |
| Çalışma aralığı DB tarafı [psig]Pe [Min] | 0 psig |
| Özellik açıklaması | 2031-3DB04 |
| Ürün adı | Differential pressure switch |
| Ürün aksesuarları | Genel aksesuarlar |
| Ürün açıklaması | Diferansiyel basınç anahtarı |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |