DANFOSS MP55
DENİZCİLİK UYGULAMALARI,MARİN SERTİFİKALI
060B017366
Dife. basınç ayar aralığı [bar]: 0.30 - 4.50, Resetleme fonksiyonu: Manuel Min, Basınç bağlantısı tipi: Rakor, Basınç bağlantısı boyutu: 1/4 inç, Koruma sınıfı IP: IP20, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 17.0
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.74 Kg |
| Net ağırlık | 0.66 Kg |
| Volume | 1.921 Liter |
| EAN | 5702428365543 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 21 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Ayar | Azalan basınç için kesme |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4 inç |
| Basınç bağlantısı standardı | DIN 8906 |
| Basınç bağlantısı tipi | Rakor |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Dife. basınç ayar aralığı [bar] [Maks] | 4.5 bar |
| Dife. basınç ayar aralığı [bar] [Min] | 0.3 bar |
| Dife. basınç ayar aralığı [MPa] [Maks] | 0.45 MPa |
| Dife. basınç ayar aralığı [MPa] [Min] | 0.03 MPa |
| Dife. basınç ayar aralığı [psi] [Maks] | 65 psi |
| Dife. basınç ayar aralığı [psi] [Min] | 4.3 psi |
| Ekipman | Termik zaman rölesi |
| Elektrik bağlantısı | Vidalı kablo girişi |
| Elektrik bağlantısı boyutu | Pg 13.5 |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Dişi |
| Elektrik bağlantısı standardı | DIN 40430 |
| Elektrik özelliği standardı | EN 60947-5 |
| EN 60947 elektrik özellikleri | Kirlilik derecesi: 3 Nominal impuls gerilimi: 4 kV Kısa devre koruma, sigorta: 2 A İzolasyon: 250 V |
| EN 60947 kablo özellikleri | Kordon, yüzüklü: 0,2-1,0 mm2 Kordon, yüzüksüz: 0,2-1,5 mm2 Katı/Damarlı: 0,2-1,5 mm2 |
| Fabrika ayarı [bar] | 0.65 bar |
| Fabrika ayarı [psig] | 9 psig |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kontak değeri | AC15=2 A, 250 V DC13=0.2 A, 250 V |
| Kontak farkı [bar] | 0.2 bar |
| Kontak fonksiyonu | SPDT |
| Koruma sınıfı IP | IP20 |
| Maks. test basıncı [bar] Pe | 22 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 319 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 17 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 245 psig |
| Onay | CCC CE CMIM EAC GL LLC CDC EURO-TYSK LVD RINA RoHS RoHS Çin TYSK UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 60 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 140 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Ortam Sıcaklığı Notu | Bellows max 100 °C/212 °F |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Resetleme fonksiyonu | Manuel Min |
| Röle ayırma süresi [sn] | 120 s |
| SCIP dosya no. | d6c79256-254f-4a74-9674-fbd37043a658 |
| Soğutucu akışkanlar | R11 R113 R12 R124 R134a R22 R404A R407A R407C R407F R407H R422B R422D R438A R448A R449A R449B R450A R452A R507C R513A R515B |
| Tip | MP55 |
| UL onaylı soğutkanlar | R11 R113 R12 R124 R134a R22 R404A R407A R407C R407F R407H R422B R422D R438A R448A R449A R449B R450A R452A R507C R513A R515B |
| Çalışma aralığı DB tarafı [bar] Pe [Maks] | 12 bar |
| Çalışma aralığı DB tarafı [bar] Pe [Min] | -1 bar |
| Çalışma aralığı DB tarafı [psig]Pe [Maks] | 175 psig |
| Çalışma aralığı DB tarafı [psig]Pe [Min] | -15 psig |
| Özdeş ürün | 060B101366 |
| Ürün adı | Differential pressure switch |
| Ürün aksesuarları | Genel aksesuarlar |
| Ürün açıklaması | Diferansiyel basınç anahtarı |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |