DANFOSS KP17WB
060-539766
null: -0.20 - 7.50, Regülasyon sağ taraf [bar]Pe: 8.0 - 32.0, Fark sol taraf [bar]: 0.70 - 4.00, Fark sağ taraf [bar]: 4.0, Kontak fonksiyonu: SPDT+SPST(NO), Resetleme fonksiyonu, sol taraf: Otomatik, Resetleme fonksiyonu, sağ taraf: MAKS DEĞİŞTİRİLEBİLİR
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.534 Kg |
| Net ağırlık | 0.463 Kg |
| Volume | 0.819 Liter |
| EAN | 5702428083782 |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 24 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application note | Not applicable for liquid line |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Basınç algılama elemanı | Körük |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4 |
| Basınç bağlantısı standardı | DIN 8906 |
| Basınç bağlantısı tipi | Rakor |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Elektrik bağlantısı | Lastik kablo rakoru |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6-14 mm |
| EN 60947 elektrik özellikleri | Kirlilik derecesi: 3 Nominal impuls gerilimi: 4 kV İzolasyon: 400 V Short circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 kablo özellikleri | Kordon, yüzüklü: 0,5-1,5 mm2 Kordon, yüzüksüz: 0,7-2,5 mm2 Katı/Damarlı: 0,75-2,5 mm2 |
| Fark sağ taraf [bar] | 4 bar |
| Fark sağ taraf [psi] | 58 psi |
| Fark sol taraf [bar] [Maks] | 4 bar |
| Fark sol taraf [bar] [Min] | 0.7 bar |
| Fark sol taraf [psi] [Maks] | 58 psi |
| Fark sol taraf [psi] [Min] | 10 psi |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kategori | IV |
| Kontak değeri | AC15=10 A, 400 V AC1=16 A, 400 V AC3=16 A, 400 V DC13=12 W, 220 V LR=112 A, 400 V Terminal D: 50 VA, 400 V |
| Kontak fonksiyonu | SPDT+SPST(NO) |
| Koruma sınıfı IP | IP44 |
| Koruma sınıfı Nema (~) | 2 |
| Maks. test basıncı sağ taraf [bar] | 35 bar |
| Maks. test basıncı sol taraf [bar] | 35 bar |
| MWP sağ taraf [bar] Pe | 32 bar |
| MWP sağ taraf [psig] Pe | 464 psig |
| MWP sol taraf [bar] Pe | 17 bar |
| MWP sol taraf [psig] Pe | 245 psig |
| Onay | CCC CE CMIM DNV EAC LLC CDC EURO-TYSK LVD PED PZH RINA RMRS RoHS Çin c UL us UL873, CS C22.2 UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -25 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 149 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -13 °F |
| Ortam Sıcaklığı Notu | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regülasyon sağ taraf [bar]Pe [Maks] | 32 bar |
| Regülasyon sağ taraf [bar]Pe [Min] | 8 bar |
| Regülasyon sağ taraf [psig]Pe [Maks] | 464 psig |
| Regülasyon sağ taraf [psig]Pe [Min] | 116 psig |
| Regülasyon sol taraf [bar]Pe [Maks] | 7.5 bar |
| Regülasyon sol taraf [bar]Pe [Min] | -0.2 bar |
| Regülasyon sol taraf aralığı Pe | 6 inHg - 108 psig |
| Resetleme fonksiyonu, sağ taraf | MAKS DEĞİŞTİRİLEBİLİR |
| Resetleme fonksiyonu, sol taraf | Otomatik |
| SCIP dosya no. | b1323c86-8856-44cc-b1c6-6849abe37ee4 |
| SCIP dosyası ürün adı | KP/KPI pressure switch |
| Soğutucu akışkanlar | R113 R1234yf R1234yz R124 R134a R22 R404A R407A R407C R407F R407H R422B R422D R438A R448A R449A R449B R450A R452A R454C R455A R507A R513A R515B R1234ze(E) |
| Tip | KP17WB |
| UL onay dosyası adı | E31024 |
| UL onaylı soğutkanlar | R113 R124 R134a R22 R404A R407A R407C R407F R407H R422B R422D R438A R448A R449A R449B R450A R452A R507A R513A R515B |
| Yağ uyumluluğu | Yağsız uygulamalar |
| Yağsız soğutkanlar | R134a R513A R515B |
| Ürün adı | Pressure switch |
| Ürün aksesuarları | Anahtar aksesuarları |
| Ürün açıklaması | Çift Basınç Kontrolü |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |