DANFOSS KPI38
DENİZCİLİK UYGULAMALARI,MARİN SERTİFİKALI
060-508166
null: 8.00 - 28.00, Fark [bar]: 1.80 - 6.00, Resetleme fonksiyonu: Otomatik, Basınç bağlantısı tipi: G, Basınç bağlantısı boyutu: 1/4, Koruma sınıfı IP: IP30, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 30.0
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.34 Kg |
| Net ağırlık | 0.32 Kg |
| Volume | 0.559 Liter |
| EAN | 5702423147335 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 36 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Basınç algılama elemanı | Körük |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4 |
| Basınç bağlantısı standardı | ISO 228-1 |
| Basınç bağlantısı tipi | G |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Elektrik bağlantısı | Lastik kablo rakoru |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6-14 mm |
| EN 60947 elektrik özellikleri | Kirlilik derecesi: 3 Nominal impuls gerilimi: 4 kV İzolasyon: 400 V Short circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 kablo özellikleri | Kordon, yüzüklü: 0,5-1,5 mm2 Kordon, yüzüksüz: 0,7-2,5 mm2 Katı/Damarlı: 0,75-2,5 mm2 |
| Fark [bar] [Maks] | 6 bar |
| Fark [bar] [Min] | 1.8 bar |
| Fark [psi] [Maks] | 87 psi |
| Fark [psi] [Min] | 26 psi |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kontak değeri | AC15=4 A, 440 V AC1=10 A, 440 V AC3=6 A, 440 V DC13=12 W, 220 V LR=36 A, 240 V LR=48 A, 120 V |
| Kontak fonksiyonu | SPDT |
| Koruma sınıfı IP | IP30 |
| Koruma sınıfı Nema (~) | 1 |
| Maks. test basıncı [bar] Pe | 30 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 435 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 30 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 435 psig |
| Onay | CCC CE CMIM EAC LLC CDC EURO-TYSK LVD PZH RINA RoHS Çin c UL us UL873, CS C22.2 UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 149 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Ortam Sıcaklığı Notu | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regülasyon aralığı [bar] Pe [Maks] | 28 bar |
| Regülasyon aralığı [bar] Pe [Min] | 8 bar |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Maks] | 406 psig |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Min] | 116 psig |
| Resetleme fonksiyonu | Otomatik |
| SCIP dosya no. | b1323c86-8856-44cc-b1c6-6849abe37ee4 |
| Tip | KPI38 |
| UL onay dosyası adı | E31024 |
| Ürün adı | Pressure switch |
| Ürün aksesuarları | Anahtar aksesuarları |
| Ürün açıklaması | Basınç Anahtarı |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |