DANFOSS CAS133
DENİZCİLİK UYGULAMALARI,MARİN SERTİFİKALI
060-315066
null: 0.00 - 3.50, Fark [bar]: 0.10, Basınç bağlantısı tipi: G, Basınç bağlantısı boyutu: 1/4, Koruma sınıfı IP: IP67, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 10.0
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 1.016 Kg |
| Net ağırlık | 0.908 Kg |
| Volume | 2.434 Liter |
| EAN | 5702423151653 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 8 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Basınç algılama elemanı | Körük |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4 |
| Basınç bağlantısı standardı | ISO 228-1 |
| Basınç bağlantısı tipi | G |
| Basınç Erkek/Dişi | Dişi |
| Elektrik bağlantısı | Vidalı kablo girişi |
| Elektrik bağlantısı boyutu | Pg 13.5 |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Dişi |
| Elektrik bağlantısı standardı | DIN 40430 |
| Elektrik bağlantısı yorumları | Metal kablo rakoru |
| Fark [bar] | 0.1 bar |
| Fark [psi] | 1.5 psi |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kontak değeri | AC15=0.1 A, 220 V DC13=12 W, 125 V |
| Kontak fonksiyonu | SPDT |
| Koruma sınıfı IP | IP67 |
| Maks. test basıncı [bar] Pe | 10 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 145 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 10 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 145 psig |
| Onay | ABS BV CCC CE DNV EAC GL LLC CDC EURO-TYSK LR LVD NKK RINA RMRS RoHS RoHS Çin TYSK UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 70 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -40 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 158 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -40 °F |
| Patlama basıncı [bar] | 40 bar |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regülasyon aralığı [bar] Pe [Maks] | 3.5 bar |
| Regülasyon aralığı [bar] Pe [Min] | 0 bar |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Maks] | 51 psig |
| Regülasyon aralığı [psi] Pe [Min] | 0 psig |
| SCIP dosya no. | 84be8326-1b95-4f87-afb0-90ae08b65f06 |
| Tip | CAS133 |
| Ürün adı | Pressure switch |
| Ürün aksesuarları | Anahtar aksesuarları |
| Ürün açıklaması | Basınç Anahtarı |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |