DANFOSS KP1
DENİZCİLİK UYGULAMALARI,MARİN SERTİFİKALI
060-110166
null: -0.20 - 7.50, Fark [bar]: 0.70 - 4.00, Kontak fonksiyonu: SPDT, Resetleme fonksiyonu: Otomatik, Basınç bağlantısı tipi: Rakor, Basınç bağlantısı boyutu: 1/4, Basınç Erkek/Dişi: Erkek, Koruma sınıfı IP: IP44, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 17.0
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 0.344 Kg |
| Net ağırlık | 0.3 Kg |
| Volume | 0.553 Liter |
| EAN | 5702422002185 |
| Akışkan Grubu | 1 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 36 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Application note | Not applicable for liquid line |
| Bakım yapılabilir | Numara |
| Basınç algılama elemanı | Körük |
| Basınç bağlantısı boyutu | 1/4 |
| Basınç bağlantısı standardı | DIN 8906 |
| Basınç bağlantısı tipi | Rakor |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Elektrik bağlantısı | Lastik kablo rakoru |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 6-14 mm |
| EN 60947 elektrik özellikleri | Kirlilik derecesi: 3 Nominal impuls gerilimi: 4 kV İzolasyon: 400 V Short circuit prot, fuse: 16A |
| EN 60947 kablo özellikleri | Kordon, yüzüklü: 0,5-1,5 mm2 Kordon, yüzüksüz: 0,7-2,5 mm2 Katı/Damarlı: 0,75-2,5 mm2 |
| Fark [bar] [Maks] | 4 bar |
| Fark [bar] [Min] | 0.7 bar |
| Fark [psi] [Maks] | 58 psi |
| Fark [psi] [Min] | 10 psi |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kategori | IV |
| Kontak değeri | AC15=10 A, 400 V AC1=16 A, 400 V AC3=16 A, 400 V DC13=12 W, 220 V LR=112 A, 400 V |
| Kontak fonksiyonu | SPDT |
| Koruma sınıfı IP | IP44 |
| Koruma sınıfı Nema (~) | 2 |
| Maks. test basıncı [bar] Pe | 20 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 290 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 17 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 245 psig |
| Onay | BV CCC CE CMIM DNV EAC GL LLC CDC EURO-TYSK LR LVD PED PZH RINA RMRS RoHS Çin c UL us UL353, CS C22.2 c UL us UL873, CS C22.2 UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -25 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 149 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -13 °F |
| Ortam Sıcaklığı Notu | 80 °C/176 °F for max 120 min |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Regülasyon aralığı | 6 inHg - 108 psig |
| Regülasyon aralığı [bar] Pe [Maks] | 7.5 bar |
| Regülasyon aralığı [bar] Pe [Min] | -0.2 bar |
| Resetleme fonksiyonu | Otomatik |
| SCIP dosya no. | 23785618-b379-4da7-a913-ecd40c8fae6d |
| SCIP dosyası ürün adı | Solenoid coils |
| Soğutucu akışkanlar | R113 R1234yf R1234yz R124 R134a R22 R404A R407A R407C R407F R407H R422B R422D R438A R448A R449A R449B R450A R452A R454C R455A R507A R513A R515B R1234ze(E) |
| Tip | KP1 |
| UL onay dosyası adı | E31024 MH27572 |
| UL onaylı soğutkanlar | R113 R124 R134a R22 R404A R407A R407C R407F R407H R422B R422D R438A R448A R449A R449B R450A R452A R507A R513A R515B |
| Yağ uyumluluğu | Yağsız uygulamalar |
| Yağsız soğutkanlar | R134a R513A R515B |
| Ürün adı | Pressure switch |
| Ürün aksesuarları | Anahtar aksesuarları |
| Ürün açıklaması | Basınç Anahtarı |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |