DANFOSS RT266AL
017D008166
Dife. basınç ayar aralığı [bar]: 0.00 - 0.90, Resetleme fonksiyonu: Otomatik, Basınç bağlantısı tipi: G, Basınç bağlantısı boyutu: 3/8, Koruma sınıfı IP: IP66, Maks. Çalışma Basıncı [bar]: 7.0
Ürün ayrıntıları
| Brüt ağırlık | 1.4 Kg |
| Net ağırlık | 1.149 Kg |
| Volume | 4.54 Liter |
| EAN | 5702428042680 |
| Ambalaj başına düşen miktar | 9 ad. |
| Ambalaj biçimi | Çoklu paket |
| Bakım yapılabilir | Kontak sistemleri |
| Basınç aralığı [bar] Pe [Maks] | 6 bar |
| Basınç aralığı [bar] Pe [Min] | -1 bar |
| Basınç bağlantısı boyutu | 3/8 |
| Basınç bağlantısı notları | Kaynak nipeli d6.5/D10 mm |
| Basınç bağlantısı standardı | ISO 228-1 |
| Basınç bağlantısı tipi | G |
| Basınç Erkek/Dişi | Erkek |
| Dife. basınç ayar aralığı [bar] [Maks] | 0.9 bar |
| Dife. basınç ayar aralığı [bar] [Min] | 0 bar |
| Dife. basınç ayar aralığı [MPa] [Maks] | 0.09 MPa |
| Dife. basınç ayar aralığı [MPa] [Min] | 0 MPa |
| Dife. basınç ayar aralığı [psi] [Maks] | 13.1 psi |
| Dife. basınç ayar aralığı [psi] [Min] | 0 psi |
| Elektrik bağlantısı | Vidalı kablo girişi |
| Elektrik bağlantısı boyutu | 2xPg 13.5 |
| Elektrik bağlantısı Erkek/Dişi | Dişi |
| Elektrik bağlantısı standardı | DIN 40430 |
| Elektrik özelliği standardı | EN 60947-4/-5 |
| EN 60947 elektrik özellikleri | Kirlilik derecesi: 3 Nominal impuls gerilimi: 4 kV Kısa devre koruma, sigorta: 10 A İzolasyon: 400 V |
| EN 60947 kablo özellikleri | Kordon, yüzüklü: 0,2-1,5 mm2 Kordon, yüzüksüz: 0,2-2,5 mm2 Katı/Damarlı: 0,2-2,5 mm2 |
| In scope of WEEE and contain batteries | No |
| Kontak değeri | AC15=3 A, 400 V AC1=10 A, 400 V DC13=12 W, 220 V AC3=4 A, 400 V LR=28 A, 400 V |
| Kontak farkı [bar] | 0.05 bar |
| Kontak fonksiyonu | SPDT (nötr zon) |
| Koruma sınıfı IP | IP66 |
| Maks. nötr zon [bar] | 0.23 bar |
| Maks. test basıncı [bar] Pe | 8 bar |
| Maks. test basıncı [psig] | 116 psig |
| Maks. Çalışma Basıncı [bar] | 7 bar |
| Maks. Çalışma Basıncı [psig] | 101 psig |
| Onay | CCC CE EAC LVD PZH RMRS RoHS RoHS Çin TYSK LLC CDC EURO-TYSK UKCA |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Maks.] | 65 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°C] [Min.] | -20 °C |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Maks] | 149 °F |
| Ortam sıcaklığı aralığı [°F] [Min] | -4 °F |
| REACH Aday Listesindeki maddeler | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Resetleme fonksiyonu | Otomatik |
| Röle ayırma süresi [sn] | 0 s |
| SCIP dosya no. | 54f3e4b2-77e8-4825-a1c1-c3d5ba584171 |
| Tip | RT266AL |
| Çalışma aralığı DB tarafı [bar] Pe [Maks] | 6 bar |
| Çalışma aralığı DB tarafı [bar] Pe [Min] | -1 bar |
| Çalışma aralığı DB tarafı [psig]Pe [Maks] | 87 psig |
| Çalışma aralığı DB tarafı [psig]Pe [Min] | -15 psig |
| Ürün adı | Differential pressure switch |
| Ürün aksesuarları | Genel aksesuarlar Anahtar aksesuarları |
| Ürün açıklaması | Diferansiyel basınç anahtarı |
| Ürün grubu | Switches and thermostats |