Vibrasyonlu Katı Kütle Akış Ölçer
Genel Özellikler
| Uygulama Alanı | Toz ( Çimento, Un , Tahıl , Kül vb.ince ve kaba partiküllü katılar ) |
| Bağlantı Ölçüsü | Maks. DN300 |
| Bağlantı Normu | Daldırma Tip |
| Ölçme Aralığı | 1 kg/h ... 10 Ton/h |
| Bağlantı Şekli | Kaynak Flanşlı |
| Ölçüm Methodu | Katıların titreşim frekansı değişimi |
| Analog Çıkış Sinyali | 4...20 mA |
| Dijital İletişim | RS232 - RS485 |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kontak Gerilimi | 24 VDC |
| Muhafaza | Metal Muhafaza |
| Onay | II 3G Ex nA II T4 |
| Hassasiyet | % 3 Std. ( %1 Ops.) |
| Sıcaklık | -20 ... 90°C ( Ops.750°C ) |
| Basınç | 6 Bar ( Ops.30 bar ) |
| Kalite Belgeleri | IS09001 / CE |